۲۲ شهریور ۱۴۰۱
کپی شد!

العربی الجدید نوشت؛

قطر با ایجاد کنسولگری رژیم صهیونیستی در دوحه مخالفت کرد

قطر با ایجاد کنسولگری رژیم صهیونیستی در دوحه مخالفت کرد

رسانه های رژیم صهیونیستی در چند روز گذشته از گفتگوهای مسئولان این رژیم با مقامات قطری برای گشایش کنسولگری موقت در دوحه در طول برگزاری جام جهانی فوتبال در قطر خبر دادند.

به گزارش نگاه نو، منابعی در دوحه در گفتگو با العربی الجدید با رد این خبر و رد هرگونه مذاکره مستقیم در این زمینه، تاکید کردند که اتحادیه بین المللی فوتبال چنین درخواستی را به دولت قطر منتقل کرده هر چند دوحه با آن مخالفت کرده است.

روزنامه هاآرتض از یک مسئول بلند پایه صهیونیست نقل کرده بود که تل آویو و دوحه در هفته های اخیر مذاکراتی در این مورد برگزار کرده اند. به نوشته این روزنامه، هدف از افتتاح این کنسولگری موقت، کمک به اسرائیلی هایی است که در طول برگزاری جام جهانی فوتبال به قطر سفر خواهند کرد و ممکن است برای آنها مشکلاتی رخ دهد.

کان، دیگر رسانه صهیونیستی نیز با نقل این خبر نوشت که مسئولان قطری با سردی با درخواست تل آویو برخورد کرده اند هر چند مذاکرات همچنان ادامه دارد بدون اینکه نتیجه ای حاصل شده باشد.

طبق اعلام منابعی در رژیم اشغالگر، انتظار می رود دهها هزار صهیونیست گرفتن ویزای موقت و در میان تدابیر شدید امنیتی، برای تماشای بازی های جام جهانی به قطر سفر کنند. روزنامه نگاران این رژیم هم خواهند توانست به قطر سفر کنند هرچند مایلند از ویزای ویژه برخوردار شوند.

طبق توافق با فیفا در ماه ژوئن، صهیونیست‌ها می توانند بدون نیاز به ویزا برای تماشای بازی ها به قطر سفر کنند.

نظر شما

صفحات اجتماعی انتخاب سردبیر آخرین اخبار کاریکاتور عکس روز