۱۶ شهریور ۱۴۰۱
کپی شد!

شب گذشته رخ داد؛

حمله رژیم صهیونیستی به فرودگاه غیر نظامی حلب

حمله رژیم صهیونیستی به فرودگاه غیر نظامی حلب

 رژیم صهیونیستی شب گذشته فرودگاه غیر نظامی حلب را هدف حملات موشکی خود قرار داد که خسارت هایی را در پی داشت.

به گزارش نگاه نو، در حمله تجاوزکارانه سه شنبه شب (دیشب) رژیم صهیونیستی به سوریه ابتدا در لاذقیه صدای موشک‌ها شنیده شد و سپس در حلب صدای انفجارهای متعدد به گوش رسید، پس از آن موشک‌هایی به فرودگاه بین المللی حلب اصابت کرد.

گفته می شود در حمله رژیم صهیونیستی حداقل سه موشک به فرودگاه بین‌المللی غیر نظامی حلب اصابت کرد که از سمت دریای مدیترانه شلیک شده بود.

رژیم صهیونیستی به رغم ممنوعیت قوانین بین المللی در زمینه حمله نظامی به فرودگاه های غیر نظامی، همواره بدون هیچگونه نگرانی از واکنش های جهانی هر از گاهی فرودگاه غیر نظامی سوریه را هدف حملات هوایی و بمباران جنگنده های خود قرار می دهد. هدف این رژیم خارج کردن فرودگاه بین‌المللی حلب از خدمات رسانی است.

در همین حال وزارت حمل و نقل سوریه اعلام کرد: تجاوزات رژیم صهیونیستی و حمله به فرودگاه بین المللی حلب منجر به از کار افتادن آن شده است.

وزارت حمل و نقل سوریه خاطرنشان کرد: به دنبال این حملات، همه پروازهای فرودگاه بین المللی حلب به فرودگاه بین المللی دمشق تغییر یافته است.

وزارت حمل و نقل سوریه همچنین از مسافران خواست تا زمان ترمیم و بازسازی فرودگاه، زمان پرواز خود را با شرکت های هواپیمایی و دفاتر مربوطه هماهنگ کنند.

نظر شما

صفحات اجتماعی انتخاب سردبیر آخرین اخبار کاریکاتور عکس روز